Paulina i Tomasz 06.10.22

Category
ślub

Aśkę znaleźliśmy w internecie, po krótkim sprawdzeniu opinii na temat jej pracy wiedzieliśmy ze to jest to!

Oboje mamy bardzo wymagające prace i szukaliśmy kogoś kto w pewnym sensie zdejmie ten ciężar organizowania wesela z nas samych. Kiedy byliśmy z Asią po pierwszej telefonicznej rozmowie byłam już spokojna, widziałam, że ta kobieta, z taką energią ale też z wyczuciem i znajomością tematu, pomoże nam zaplanować nasz wielki dzień. Na Aśkę można liczyć w każdym aspekcie zaczynajac od florystów, a kończąc chociażby na błahej chodź ważnej rzeczy, którą jest koszyczek do sypania kwiatków. Nigdy nie było problemu, zawsze znalazła czas żeby wysłuchać i doradzić jak zaplanować ślub w najmniejszym detalu.

Kiedy nadszedł masz wielki dzień, Asia była z nami od samego rana aby dopilnować, czy wszystko idzie zgodnie z planem i aby mieć pewność ze ja i Tomek mamy jak najmniej stresu w ważnym dla nas dniu.

Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować dzięki Tobie mieliśmy możliwość pobrania się w najpiękniejszej części Włoch jaką jest Toskania. Dziękujemy za Twój czas i za to ze tak po prostu mogliśmy Cię poznać i utwierdzić się w przekonaniu, ze to była dobra decyzja.

Parom które się jeszcze zastanawiają proszę nie traćcie czasu i piszcie do Asi, będzie warto a Wasz wielki dzień będzie z pewnością niezapomniany i jak z bajki.

Raz jeszcze dziękujemy, to dzięki Tobie mamy piękne wspomnienia na lata.

Pozdrawiamy P&T

Dekoracje Le Petit Jardin

Zdjęcia Malachite Meadow