Maria i Przemek 21.08.23

Category
ślub

Ślub we Włoszech – takie marzenia przyświecały naszej miłości od samego początku. Wahaliśmy się jednak i mieliśmy wiele rozterek, jednakże zawsze mieliśmy z tyłu głowy zgodnie, że nie będzie to typowy ślub w Polsce.

Nasze wątpliwości rozwiały się kiedy natrafiliśmy na profil Pani Asi. Bezmiar przepięknych zdjęć i szczęśliwych twarzy innych par pomógł nam podjąć decyzję i przekuć marzenia w rzeczywistość.

Od samego początku cieszyliśmy się, że trafiliśmy właśnie na Panią Asię – otrzymaliśmy dokładny opis oferowanych usług a wszystkie propozycje lokalizacji i szczegółów były trafione, nie czuliśmy również żadnej presji i zawsze mieliśmy czas na świadomą decyzję.

Polecamy całym serduszkiem każdej parze, która ma jakiekolwiek zawahania. Nasz ślub był nawet lepszy niż wymarzony! Począwszy od cudownej willi na wzgórzu, przez cały proces przygotowań i kończąc na ceremonii i przyjęciu wieczorem. Cały czas czuliśmy się zaopiekowani, a na wypadek sytuacji, o których byśmy nawet nie pomyśleli Pani Asia była zawsze przygotowana i miała coś w zanadrzu.

Serdecznie polecamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Grazie mille,

Marysia i Przemek

Foto Iza Suchanek 

Hair Viola Ostólska 

Make Up Anna Malvezzi Make Up