Paulina i Kacper 29.09.23

Category
ślub

Panią Joasie poznaliśmy na ślubie naszych przyjaciół, którym organizowała jakżeby inaczej ślub w Toskanii 😊.

Już wtedy kiełkowała w nas myśl o tym aby nasz wyjątkowy dzień był właśnie we Włoszech. Jednak do organizacji tego wyjątkowego dnia zabieraliśmy się dość mozolnie. W naszych wyobrażeniach ślub miał być kościelny z dużą ilością osób. 

W głowach planowaliśmy jedno, a wyszło drugie.

Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł aby już dłużej nie czekać i po prostu pojechać do Toskanii i wziąć ślub Last Minute.

W organizacji tego szalonego pomysłu pomogła nam właśnie Pani Joasia, która z cierpliwością anioła odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i podjęła się zadania ogarnięcia wszystkiego w zaledwie miesiąc. Do Włoch pojechaliśmy tylko ze świadkami i musimy przyznać, że był to dobry wybór ! Pani Joasia znalazła nam przepiękny taras na którym odbyła się ceremonia. W naszych wspomnieniach wciąż mamy przed sobą te piękne widoki i czujemy ten upał jaki towarzyszył nam tego dnia. Atmosfera była niezwykle gorąca i niesamowicie romantyczna !

Pani Joasiu dzięki Pani będziemy ten dzień pamiętać do końca życia bo był on wyjątkowy i był w naszym stylu. Dziękujemy, że podjęła się Pani tego zadania i wykonała go Pani perfekcyjnie, a przy okazji była Pani dla nas niesamowitym wsparciem 😊. Niech jak najdłużej robi Pani romantyczne śluby i piękne wesela !

A wszystkim którzy zastanawiają się czy warto, mówimy, że zdecydowanie warto !

Paulina i Kacper

Foto Ilaria Innocenti