Kasia i Adrian 31.07.21

Category
ślub

Skorzystaliśmy z pomocy Pani Asi chcąc zrealizować wielkie marzenie o ślubie w Toskanii i musimy przyznać…bez niej to by się nie udało.
Już po pierwszej rozmowie telefonicznej wiedzieliśmy że z jej pomocą to się może udać.
Pani Joanna zorganizowała nam dosłownie wszystko do naszego przyjazdu łącznie z cudownym noclegiem i pierwszym tak „włoskim” (bez turystów).
Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Pozwólcie że podam kilka przykładów. Na fotografa zdecydowaliśmy się dopiero będąc na miejscu czyli kilka dni przed ślubem. Pani Asia była w stanie zorganizować nam jednego z najlepszych fotografów. Dzień przed ślubem około godz 22 zdecydowałam że chciałabym mieć welon ale niestety nie przywiozłam go z Polski. Napisałam do Pani Asi choć byłam pewna że przecież zorganizowanie welonu w nocy lub rano przed ślubem jest prawie że niemożliwe. A jednak!
Dla Pani Asi nie ma rzeczy niemożliwych i myśle że to zdanie najlepiej ją określa. A ja dzień swojego ślubu spędziłam w pięknym welonie do którego będę miała sentyment do końca życia.
Wszystko było dopięte na ostatni guzik a my z mężem mogliśmy cieszyć się cudownym wyjazdem i ślubem w Toskanii.

Decyzja o organizacji ślubu we Włoszech była najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć i przede wszystko po raz kolejny skorzystalibyśmy z usług Pani Asi.

Kasia i Adrian

Foto Fotomagoria

Bukiet i welon Le Petit Jardin