Kinga i Mariusz 05.10.18

Category
ślub

Asiu! To była szalona przygoda. W zasadzie można powiedzieć, że gdyby nie Ty to do tego ślubu by nie doszło 😉 Nie wiemy jak u innych par, ale u nas przygotowania do tego szczególnego dnia zbiegły się z bardzo wymagającym zawodowo czasem. To sprawiło, że Twoja rola wybiegła zdecydowanie poza ramy, które zakładaliśmy z początku. Często byłaś swoistym balsamem dla naszych dusz, które zaczynały nerwowo odliczać do najważniejszego wydarzenia w życiu, mając świadomość, jak wiele spraw jest do załatwienia. Z dystansu i trochę z uśmiechem, stwierdzamy, że jesteś najlepszym Project Managerem jakiego poznaliśmy. Z dystansu, bo dopiero po ślubie uświadomiliśmy sobie, jak dużym organizacyjnie przedsięwzięciem jest przygotowanie tego dnia, szczególnie dla tylu osób. Ale do rzeczy. Mamy świadomość, ze te słowa będą czytać pary, które zastanawiają się, czy powierzyć w Twoje dłonie organizację tego wydarzenia.

 

Przede wszystkim Asiu jesteś bardzo konkretna. To cecha, która przy tym wydarzeniu jest najważniejsza, szczególnie patrząc przez pryzmat ustaleń i dopilnowywania terminów. Potrafisz zarówno wesprzeć jak i wymagać. To ważne, bo bez tej cechy nie da się zorganizować żadnego wydarzenia, szczególnie przepełnionego taką ilością emocjonalnych wyborów, rozterek i obaw. W każdej z tych sfer potrafiłaś nas wesprzeć. Druga ważna sprawa. Przez pewien czas stałaś się naszym doradcą finansowym. Podczas naszego pobytu w Toskanii jak i w czasie planowania mieliśmy poczucie, że dbasz bardziej od nas o to, abyśmy nie ponosili zbędnych wydatków. Trzecia sprawa. Tym co cechuje najlepszych organizatorów, są osoby, które z nimi współpracują. I tu trzeba przyznać, wybór Ciebie był dla nas strzałem w dziesiątkę. Zaczniemy od niesamowitej Małgosi, która swoją inspiracją, pięknym artyzmem oprawiła mgiełką magii kościół oraz przyjęcie weselne. Nigdy czegoś takiego nie widzieliśmy a może tylko śniliśmy oglądając wieczorami romantyczne filmy.  Małgosia sprawiła, że przenieśliśmy te marzenia w rzeczywistość. Esencją wrażeń i wyznacznikiem wielkiego talentu były opinie gości, którzy byli oczarowani dekoracjami, stylem i dbałością o szczegóły każdego przedmiotu. Następną osobą, którą dzięki Tobie poznaliśmy jest ksiądz Krzysztof. Cudowny człowiek o wielkim sercu, który swoją osobowością zbudował most wiary, po którym przeprowadził nas do krainy szczęśliwego małżeństwa. Wiesz, co było dla nas piękne i co do końca życia zapamiętamy, mimo emocji towarzyszących tamtym chwilom? To, że cały czas mówił do nas. Nie tylko słowem, ale również gestami, spojrzeniem i tą cudowną aurą spokoju, którą z sekundy na sekundę na nas przelewał. Sprawił tym samym, że na samą myśl o tamtych chwilach do dziś przeżywamy wzruszenie.

 

Kolejną cechą, po której poznaje się świetnych organizatorów, to umiejętność wyboru miejsca dla imprezy. Nie wiemy, czy przez doświadczenie, czy przez wielką empatię, ale fantastycznie potrafiłaś wczuć się w nasze potrzeby. Miejsce, które dla nas zarekomendowałaś było spełnieniem marzeń i to nie tylko naszych. Tu znów z przyjemnością wrócimy do opinii naszych gości, którzy zapowiedzieli, że na pewno jeszcze tam wrócą. Podzielamy ich zdanie, bo przez pryzmat kilkuletnich podróży po Toskanii, Poderre Torricella stało się dla nas numerem jeden. A restauracja i samo wesele? Cóż… Widok pola słoneczników malowanego barwami zachodzącego słońca pozostanie w pamięci na całe życie, a dla wielu będzie na pewno swoistym wyznacznikiem najlepszego wyboru miejsca na wesele. Tu przy okazji najserdeczniejsze pozdrowienia dla zespołu muzycznego, który sprawił, że parkiet był cały czas pełny.

 

Asiu, jesteś fantastyczną osobą, która z pasją i prawdziwą perfekcją realizuje marzenia par młodych. Łączysz w sobie cechy twardego, wymagającego organizatora, który zawsze i bez względu na okoliczności dba o komfort w tym najważniejszym dniu. Potrafisz przy tym wspierać, szukać rozwiązań i wczuć się całym sercem w rozdygotane emocje tych, którzy nie wiedzą do końca w jaki ocean szczegółów i szczególików się zanurzają.

 

Żadne z nas nie planuje następnego ślubu 😉 ale na pewno z całego serca polecimy Cię każdej parze, która przygotowuje się do tego cudownego dnia.

 

Dekoracje Pro Arte

Fotografie Lenart Studio