Karolina i Piotr 24.08.19

Category
ślub

To był ślub marzeń.. choć długo te marzenia wydawały się nierealne. A wystarczyło tylko napisać do Pani Asi 🙂

Oboje chcieliśmy małego kameralnego ślubu w gronie najbliższych.. jednak wiedziałam, że nie może to być tylko ślub i obiad w restauracji, chciałam żeby ten dzień był najpiękniejszy w życiu, a więc romantyczny, nastrojowy i magiczny. Tak właśnie wyobrażałam sobie Toskanię.
Obecny małżonek tylko potwierdził taką wizję ślubu więc mogłam działać!
Poszukiwania zaczęły się oczywiście w internecie.. Zdziwiłam się, że jest już tyle możliwości, śluby za granicą organizują nawet biura podróży, ale to kompletnie nie pasowało do mojej romantycznej wizji ślubu. Trafiłam na blog Pani Asi.. oczarowana wszystkimi historiami i zdjęciami.. postanowiłam również wysłać maila z prośbą o pomoc przy organizacji ślubu. Nigdy tak na nic nie czekałam jak na tą odpowiedź 🙂 i wreszcie jest! Okazuje się, że wszystko jest realne.. wymiana kilku maili i już wiem, że trafiłam idealnie! Wszystkie propozycje Pani Asi trafiły prosto w mój gust, agroturystyka, kościółek, muzyka, fotograf, menu… Kiedy omówiłyśmy wszystkie szczegóły, pozostało mi tylko znaleźć suknię ślubną, nasz ślub odbędzie się już za kilka miesięcy.
Przylecieliśmy dopiero na dzień przed ślubem, wszystkie formalności załatwialiśmy mailowo, w ten sposób kontaktował się z nami także ksiądz Krzysztof. Mimo, że nie rozmawialiśmy osobiście w 100% im zaufałam. Cały czas w kontakcie z Panią Asią, nawet gdy w dniu wylotu okazało się, że możemy mieć problem z wynajęciem samochodu, Pani Asia zaoferowała pomoc.. to było dla mnie ogromne ważne wiedzieć, że ktoś na nas czeka i w razie kłopotów pomoże, na szczęście udało się wszystko załatwić .

Cała reszta jest jak z bajki, spędziliśmy kilka dni z całą rodziną w przepięknej Agroturystyce, czas jakby stanął w miejscu, a my mogliśmy się skupić tylko na tym co jest tutaj i teraz. Pobyt w tym miejscu, nasz ślub.. to wszystko przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Do tego fantastyczni ludzie, z którymi współpracuje Pani Asia: przepiękne kwiaty od florystyki, wspaniała fryzjerka Viola, która oprócz tego, że robi cuda na głowie jest do tego wspaniałą osobą, Magda która robiła zdjęcia, profesjonalna i fascynująca, Raul i Jessica, fantastyczni muzycy i uroczy ludzie,no i oczywiście Pani Asia.. Anioł nie kobieta! Uratuje z każdej opresji (zapomnieliśmy koperty dla księdza do kościoła), wprowadza cudowną i ciepłą atmosferę, dbała o wszystko jak prawdziwa świadkowa 🙂

Jesteśmy wdzięczni, że trafiliśmy na tych wszystkich ludzi w tak ważnym dla nas dniu, z całego serca ich polecamy, bo w swoją pracę również wkładają całe serce.

Karolina i Piotr

 

Bukiet Pro Arte

Foto Fotomagoria

Hair Viola Ostólska