Justyna i Łukasz 17.09.19

Category
ślub

Nasz ślub w Toskanii był niezwykły.

Nie wyobrażaliśmy sobie przyjęcia i ceremoni w tak pięknym miejscu. Zarówno kaplica, położona na malowniczym wzgórzu, z którego rozpościerał się niesamowity widok na dolinę jak i kolacja weselna odbywająca się w agroturystyce z której było widać nawet dachy Florencji, powodowały zachwyt i szybsze bicie serca!

Ceremonia była bardzo skromna, a sama kaplica nie była niczym udekorowana. Równie skromnie wyglądało udekorowanie miejsca na przyjęcie. Wiszące światełka i wyspy ziół na stole przy którym jedliśmy, które jednocześnie były prezentami dla gości, w tak sprzyjających okolicznościach przyrody zupełnie wystarczyły aby nadać weselu cudownego klimatu.

Kontakt do Pani Asi dostaliśmy od dobrego znajomego, który był świadkiem na podobnym weselu. Dlatego mając opinie z pierwszej ręki, byliśmy pewni że ten ślub musi się udać, mimo że nawet nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądać. Słyszeliśmy same pochwały agroturystyki, ich jedzenia, położenia i sielskiego spokoju jaki napawa to miejsce.

Nie żałujemy decyzji, ponieważ ślub i przyjęcie na zawsze zostanie w pamięci i sercach całej rodziny, a to wszystko mogło się spełnić właśnie za pośrednictwem Pani Asi.

Justyna i Łukasz

Foto Malachite Meadow

Dekoracje Verdi Fanastie